Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Yavru köpeğim geceleri cok ağlıyor - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Yavru köpeğim geceleri cok ağlıyor

0 oy
2.5 aylık köpeğim akşamları aşırı derecede ağlıyor kendide uyumuyor bizide uyutmuyor istediği şeyde yatağa çıkmak ama alırken yatağa alıştırmamamı söylemişlerdi. ne yapmalıyım ?
14, Mart, 2015 Köpek kategorisinde mrhippi tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

+2 oy
Evet yatağa alıştırmamanız gerekiyor . Çünkü ileride size yatağa yatma konusunda baya zorluk çıkarabilir .

İçinden çıkamayacağı bir kutu alın . Akşamları sizin yattığınız saatte köpeği kutunun içine koyun , elinizle başını , gövdesini yavaş hareketlerle rahatlatıcı bir şekilde okşayın uyuyana kadar böyle yapın . Peluş bir oyuncak varsa birini kollarının arasına birini sırtına koyun . Bunun nedeni : Yavru köpekler küçükken kardeşlerine sarılarak uyurlar ve kendilerini bu şekilde güvende hissederler . Bu oyuncakları koyarakta ona o güveni hissettirmiş olacaksınız .)

Yavru köpek bakmak bebeğe bakmakla aynı şeydir . Sorumluluk ve sabır ister . Bu işi alışana kadar yapmanız gerek . Her ağladığında Sessizce Şşşş diyip elinizle okşayın .

Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz . Sevgiler...
14, Mart, 2015 Mel_OZ tarafından cevaplandı
15, Mart, 2015 Mel_OZ tarafından düzenlendi
bu gece deneyecegim cok tesekkürler :)
+1 oy
köpeğini sakinleştirmeye çalışın ve ona güvende olduğunu hissettirin
14, Mart, 2015 Ceren tarafından cevaplandı
0 oy

Merhaba Öncelikle Ben Eğitmen Barış KILIÇ . Her yavru ilk geldiğinde bir takım sorunlar yaşayacaktır elbette. Ama şu ilk bilmeniz gerekendir Yavru eve gelmesi ile birlikte artık onun ebeyn i siz oluyorsunuz. Yavru  bakımı ve ilk gece ile ilgili detaylı bilgiler için    www.k9egitimokulu.com   veya  www.istanbulkopekokulu.com Web sitelerimizdeki makalelerden faydalanabilirsiniz.

15, Temmuz, 2015 istanbulkopekokulu tarafından cevaplandı