Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Kedim birden durgunlaştı - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Kedim birden durgunlaştı

0 oy
Daha 4-5 aylık tekir cinsi dişi bir kedim var normalde çok hareketli en ufak el hareketi görse koşup zıkların ısıtan bir kediydi bir gün onu bırakarak tatile gitmek zorundayım ama yalnız kalmasın diye kedileri çok seven bir akrabama bıraktım döndüğümüzde normal gibiydi herşey ama ertesi gün birden değişti ne oyun oynuyor ne doğru düzgün yemek yiyor bütün gün bir yerde yatıyor etrafa bakıyor acaba hasta olmuş olabilir mi yoksa başka bir nedeni var mıdır?
4, Ağustos, 2014 Kedi kategorisinde izelluna tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
Hemen veterinere götürün benim kedimde aynı durum oldu ilk gün aynı böyle 2. gün ise başıda dönmeye başladı hemen  veterinere götürdüm 2 iğne yaptı akşamada ellerimde öldü suni tenefüs falan yaptım ama fayda etmedi oda 4 5 aylıktı.
5, Ağustos, 2014 BlacKPearL tarafından cevaplandı