Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Kedim hasta acil yardım :( - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Kedim hasta acil yardım :(

0 oy
1 kaç gündür bahçede beslediğim bir kedim çok halsiz yani grip gibi sanki kediler grip olur mu bilmiyorum ama . Belirtiler şunlar -> Burun akması , göz yaşarması ,hapşurma ve öksürük acil cevap :(
5, Aralık, 2012 Kedi kategorisinde Nileday tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

4 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Geçmiş olsun. Eczaneden Alfoxil 250 mg süspansiyon alın. ( saatte bir 1 cc enjektörle içirin. 7 gün devam edin. B ve C vitamini takviyesi yapın. Sıcak bir ortamda tutmaya çalışın. Soğuk havalarda yanına sıcak su torbası koymanızı tavsiye ederim. İyi günler.
6, Aralık, 2012 DERVİS tarafından cevaplandı
8, Aralık, 2012 Nileday tarafından seçilmiş
Alfoxil 250 mg süspansiyon nedir ne ise yarar ? yan etkileri var mı bu tür rahatsızlığı olan kedilerime de içirebilir miyim ?
0 oy
Hemen veterine götürmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun...
5, Aralık, 2012 niu tarafından cevaplandı
0 oy
çok geçmiş olsun kediniz grip olmuşa benziyor lütfen hemen bir veteriner hekime gösterin çok basit ve ucuz grip ilacı yazacaktır kısa sürede iyileşir .yoksa daha kötüleşebilir malıum havalar soğuk.
5, Aralık, 2012 aysela tarafından cevaplandı
0 oy
Geçmiş olsun... Muhtemelen üst solunum yolları enfeksiyonudur. Hemen veterinere götürmelisiniz. Şu aşamada tedavisi kolaydır, antibiyotik iğnesiyle toparlayacaktır. Ancak geç kalınırsa daha ciddi şeylere yol açar.

Bir de bu soğuk havada ufaklığı mümkün olduğu kadar soğuktan korumaya çalışın. Mümkünse eve veya başka kapalı bir yere alırsanız iyi olur.
5, Aralık, 2012 marcelle tarafından cevaplandı