Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
kedi ile köpeği birbirine nasıl alıştırabiliriz? - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

kedi ile köpeği birbirine nasıl alıştırabiliriz?

0 oy
Merhaba, evimizde 1yaşında tekir erkek kedimiz vardı ve 3gün önce 3aylık dişi labrador aldık. köpek oyun oynamak istiyor sanırım ancak kedi saldıracağını sanıp tıslıyor. köpeğimiz kedi tısladığında geri çekilip yere yatıyor. Şuana kadar çok tehlikeli bir durum olmadı, birbirlerine hiç zarar vermediler. Birbirlerine nasıl alıştırabiliriz?
15, Nisan, 2012 Köpek kategorisinde misafir tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
Hiç bir şey yapmanıza gerek yok..kendi hallerine bırakın bir süre sonra birbirlerinin en iyi arkadaşları olup koyun koyuna yatacaklar emin olun..benim üç kedim ve bir köpeğim var hiç müdehale etmedim ilişkilerine kendiliğinden gelişiyor arkadaşlıkları merak etmeyin...
15, Nisan, 2012 misafir tarafından cevaplandı
0 oy
Merhaba Sadece ilk gunlerde yanlarında olmaya çalışın. Bir hafta, on gün icinde birbirlerine alisirlar. Benim de evimde bir kedi, bir köpek var. Gayet güzel geçiniyorlar. İyi günler :)
15, Nisan, 2012 misafir tarafından cevaplandı
0 oy

Kedi köpek arasındaki ilişkide sorun çıkaran çoğu zaman kedidir.Kediler strese karşı daha duyarlı ve bu konuda atikdirler.Tabi bu durum kedi ve köpeğin anlaşamayacağı anlamına gelmez.Gereken sabır ve denetimli kontroldür.Bu konuyla ilgili güzel bir video var.Vaktiniz olduğunda izlerseniz size fikir verebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=m99aIPUR2vk

Kolay gelsin...

15, Nisan, 2012 ByHnD tarafından cevaplandı