Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Kedime doğru tedavi uygulanıyor mu lütfen yardım edin ?? - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Kedime doğru tedavi uygulanıyor mu lütfen yardım edin ??

0 oy
Merhaba kedime 6 ay önce kuru fip teşhisi kondu bir çok şey atlattık ama şuan çok şükür takviyelerle hastalığı devam etmesine karşı hayatta.Çok su içtiği için ve arada sırada kustuğu için veterinere gittik üre bun ve kreatinin yüksek çıktık 5 ve 96 civarlarında hekimde akut mu kronik böbrek yetmezliği mi anlamak için sıvı tedavisine başladı 3-4 günlük 3 günün sonunda tekrar tahlil yapılacak her gün 250 ml vitaminli ve antiemetik olan serum gidiyor 3 saat kadar kedim 2 kg sizce çok fazla değil mi 250 ml? Bir kaç yerde akciğer ödemi gerçekleşip ölen kedi okudum fazla serumdan lütfen cevap verin çok korkuyorum yanlış bir şey yapılacak diye veteriner değiştirmelimiyim?
12, Temmuz, 2018 Kedi kategorisinde Billge tarafından soruldu
Bu soru hala cevap bekliyor. Daha hızlı cevap bulması için lütfen paylaş:
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.