Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Kedim şeffaf kusuyor - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Kedim şeffaf kusuyor

0 oy
Kedim 6 aylık, iki hafta önce ilk defa kızgınlık donemine girdi bitmesi iki hafta olmasına rağmen 1 haftadır miyavlıyor yerlerde kendini sağa sola atıyordu yine mi kızgınlık dedik fakat hareketsizleşmeye ve yemek yememeye başladı,3 gün önce de şeffaf bir şekilde kusmaları başladı hatta su döktüm falan sanmıştım 1 gecede 4 5 defa kustu sabahına veterinere götürdük,ateşi yokmuş tüy topaklanma yapmıştür atamıyordur dedi 3 tane iğne yapıp tüylerin topaklanmamasi icin macun gibi bir ilac verdi fakat 2 gundur durumu daha kötü , durmadan kusuyor günde 15 kere falan oluyordur hiçbir şekilde mama yemiyor balık tavuk en sevdigi yiyecekler bunlar veterineri arıyoruz aşılar etki etmemistir diyor gec kalmak istemiyorum durumu çok kotu, ne yapmam lazim?
7, Şubat, 2018 Kedi kategorisinde Kedipati tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
Şeffaf kusması yabancı bir cisim yuttuğuna ve tüy yumağına işaret olabilir, çıkarmaya çalıştığı için kusuyordur. Kusma dışında herhangi bir belirti yoksa röntgen ve kan tahlili öneririm.
17, Şubat, 2018 Mel_OZ tarafından cevaplandı