Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Dun aksam tekir cinsi kedimi kaybettim, diger kedim de hasta ne yapmaliyim? - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Dun aksam tekir cinsi kedimi kaybettim, diger kedim de hasta ne yapmaliyim?

0 oy
4 hafta önce bir dernekten tekir cinsi bir kedi sahiplendim, o kadar çok bağlandım ki... İlk baslarda fark etmedim, kedimin sesi çıkmıyordu. Geldikten 4 gün sonra hastalandı kusma, ishal, halsizlik. Veterinere götürdüm. Antibiyotik yaptılar iki gün devam etti tedavi, kendine geldi ve tedaviyi kestik. 3 hafta sonra ciğerlerinden ses gelmeye başladı, çalıştığım için fakülteye de götüremedim. Dun sabah çok agirlasti, hemen üniversitenin veterinerlik fakültesine götürdük, serum takmaya çalıştılar damar yolu bulamadıkları için takamadilar. Deri altından verdiler serumu eve geldiğimizde durumu kat ve kat kötüleşti, aramızdan ayrılacağını hissettim ama son bir kez daha götürmek istedim, gotudugumde zor nefes alıyor rahat nefes alması için iğne yapacağız dediler ve yaptılar. İğne olduktan 5 saniye sonra atak geçirdi ve aramızdan ayrıldı... İkinci kesim ondan çok daha küçük 1,5- 2 aylık şuan yemiyor, içmiyor ve halsiz. Yas mi tutuyor yoksa hasta mi bilemedim, evde yapabileceğim bir şey var mi? ( bayram olduğu için vete goturemiyorum)
2, Eylül, 2017 Kedi kategorisinde Heraa tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

–1 oy
ne gibi bir hastalık
2, Eylül, 2017 nazarnazar22 tarafından cevaplandı
Dun vefat eden kedimde akciğerlerinde enfeksiyon vardı sanirim, şuan ki kesimin neyi var bilmiyorum. Çok endişeleniyorum. Onu da kaybetmek istemiyorum.
0 oy
inşallah önemli birşey yoktur ama siz yinede bir vetenire götürün
2, Eylül, 2017 nazarnazar22 tarafından cevaplandı