Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Evde iki kedim ve yeni sahiplendiğim köpeğim,izlememiz gereken yol - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Evde iki kedim ve yeni sahiplendiğim köpeğim,izlememiz gereken yol

0 oy

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sarman cinsi bir de chincilla cinsi kedim var. Chincilla olan şuan hamile. Ve yaklaşık 1 hafta önce benimle yaklaşık 9 km yürüyen beni eve kadar takip eden ve benim de kıyamayıp eve aldığım,sahiplendiğim köpeğim var,Daisy. Daisy akıllı laftan anlayan bir köpek. Ancak şuan kedilerle anlaşamıyor ve hangi yoldan gitmemiz gerektiğini bilemiyoruz. 
Kedim tarçına yani sarman olana saldırmıyor birbirlerine yakın bile uyuyorlar bir sıkıntı yok. Ancak chincilla cinsi olan hamile kedimi yürürken gördüğü anda ona doğru koşmaya başlıyor. Kedim zaten hamile ve çok korkuyor bu durumdan. Ne yapmalıyız nasıl bir yol izlemeliyiz?
Teşekkür ederim şimdiden.

18, Mayıs, 2017 Köpek kategorisinde Slnydyr tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
ilk etapta ayrı tutmanız birbirlerini görmemeleri en iyisi olacaktır.önce kokularına sonra varlıklarına zamanla alışacaktır.hamile kedinize bilhasla daha dikkatli davranınki doğum ve sonraki süreçte strese girmesin ayrı tutun.emin olun zamanla alışacaklardır.
10, Aralık, 2017 ByHnD tarafından cevaplandı