Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Köpeğim hala tuvaletini eve yapıyor - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Köpeğim hala tuvaletini eve yapıyor

0 oy
Köpeğim 3 yaşında ilk aldığımızda tuvalet eğitimini verdik ve tuvaletini eve yapımıyordu. Ancak yaklaşık 1 aydır çişini eve yapıyor. Sabah akşam tuvalete çıkarıyoruz. Tuvalet eğitim pedlerinden aldık ama hem o hemde halılar olunca halıya yapıyor. Halıları kaldırıp sadece pedi yayarsak pede yapıyor. Bunun nedeni acaba nedir?
21, Ocak, 2017 Köpek kategorisinde 12345678 tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

3 Cevaplar

0 oy
haliyı ped gibi kabullenmiş bir süre halıyı kaldırıp pedle devam edip tuvaletede imkanınız varsa günde üç kere çıkartın.
8, Aralık, 2017 ByHnD tarafından cevaplandı
0 oy
27, Mayıs, 2018 k9egitmeni tarafından cevaplandı
0 oy

Merhaba Ben Köpek Eğitmeni ve Davranış Uzmanı Barış Kılıç. Konu ile ilgili veteriner hekiminiz ile bazı gerekli tetkikleri  yaptırdınız mı  ? Çünkü bazı durumlarda Tuvalet sorunları Biyolojik  sorunlardan da kaynaklanmaktadır  Eğer gerekli  Tetkikler yapılmış ise egitmenin çalışma alanına girer  Konu ile ilgili bir uzman yardımı için  http://www.istanbulkopekegitmeni.com/index.php/kopek-egitimi/tuvalet-e%C4%9Fitimi.html

Web sitemizi ve Makalemizi inceleye bilirsiniz . 

7, Temmuz, 2018 istanbulkopekokulu tarafından cevaplandı