Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Köpeğim neden saldırıyor ? - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Köpeğim neden saldırıyor ?

0 oy

3 buçuk aylık dişi labradorum günün belli saatlerinde aniden bana saldırmaya başlıyor. Oturmamı istemiyor, o ortamdan uzaklaşsam peşimden gelip yine ısırıyor. Bugün balkonu yıkarken suyla oynamayı çok sevdiği için çağırdım yanıma güzel güzel oynadı sonra aniden yine başladı saldırmaya ve elime dişlerini geçirdi, çenesini açmak hayli zordu. Yüksek sesle ikaz da etsem, hayır da desem anlamıyor. Evde bi tek bana bunu yapıyor olmasını anlamıyoruz. Çok sıkılıyor gibi, kuyruk hiç sallanmıyor. Son iki aşısı kaldığı için henüz dışarı da çıkamıyoruz. Oyun oynamaya çalışıyoruz oynamıyor, topu atınca ele saldırıyor. Ben ki hiç bi tür köpekten korkmam, kendi köpeğimden korkar oldum. Bu konu hakkında fikri olan var mı ? veterinerlik bi problem mi, psikolojik bi problem mi ? 

9, Ağustos, 2016 Köpek kategorisinde labrador_arya tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
oyuncak kemikler var baya enerjisini atmada iyi oluyor onları deneyebilirsiniz aşıları bitip dışarıda uzun gezilere  paylaşınca enerjisini dahada çok atar.
7, Aralık, 2017 ByHnD tarafından cevaplandı