Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Bebek kuşum yem yemiyor? - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Bebek kuşum yem yemiyor?

0 oy
Benim kuşum daha bebek diyebilirim. Annesi 9 yavrusunu öldürdükten sonra bunu elinden zor aldım yuvalıkta boynunu yaralamıştı. Çıkarıp kendim besledim. 2 aydır bebek mamasıyla besliyorum. Veterinere götürdüm çok sağlıklı Albino Ötücü kuş türü yanlız sorun şu ki kuşum yem yemiyor mama istiyor 1 gün bıraktım yem yesin diye ve aç kaldı sabaha kadar bağırdı mama yapınca koştu mama yedi. Ağzına zorla verdim atıyor. Bugün denedim ve resmen kahvaltı ediyor. Peynir, salatalık, domates, çilek reçeli falan yiyor bir kuş yemini yemiyor ne yapmalıyım. Bekle yer dedi veteriner yemiyor ama lütfen yardım eder misiniz?
19, Temmuz, 2016 Kuş kategorisinde Ayşe NiDa Işikkent tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
şekerli,karbonhidrat oranı yüksek gıdalarla sürekli beslemeyin başka yemler deneyin taze sunun yemlikte beklemiş yem yemek istemeyebilir.
6, Aralık, 2017 ByHnD tarafından cevaplandı