Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Köpeğime başka bir köpek saldırdı yardım edin! - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Köpeğime başka bir köpek saldırdı yardım edin!

0 oy

Köpeğimle gezinirken Köpeğim başka bir bahçeli evin Köpeğini koklamak için bahçe demirlerinden bakıyordu.Diğer Köpek birden demire atladı ve demirlerin arasından benimkini burnundan ısırdı.Köpeğimin burnu resmen yarıldı hatta diş izi var.Kanıyor.
diğer Köpeğin sahibiyle tartıştık.Çünkü onların Köpeği gerçekten saldırgan ve bahçede tasmasız bir şekilde geziniyor.Geçen günde bana saldırmaya çalıştı ama demirlerden dolayı beceremedi.
Kadın bizim suçlu olduğumuzu söylüyor ancak biz maduruz.Benim hayvanımın burnu yarıldı diş izi var.
BU KİŞİLERİ ŞİKAYET ETMEK İÇİN NERELERE BAŞVURABİLİRİM? LÜTFEN YARDIMCI oLUN****

22, Kasım, 2015 Köpek kategorisinde smilermileyeda tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
öncelikle çok geçmiş olsun.köpeğinizi dışarda gezdirirken ekstradan daha dikkatli olmak zorundasınız tasma boyunu çok uzun bırakmayın bunu sadece köpeklerin saldırısıyla değil ayrıca çöpten birşeyler yiyip zehirlenme ihtimaline karşıda yapmalısınız. bu tip durumlarla bildiğim kadarıyla belediye ilgileniyor zabıtaya şikayet ediliyor. durum tespiti yapılınca köpeğini bu şekilde saldırgan dolaştıran kişi hakkında para cezası kesiliyor
27, Şubat, 2016 ByHnD tarafından cevaplandı