Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
köpeğim ayakkabıları kaçırıyor - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

köpeğim ayakkabıları kaçırıyor

0 oy
Merhabalar; alman kurdu köpeğimiz 6 aylık ve yaklaşık 1,5 aylıkken bakımını üstlendik ve bahçemizde bakıyoruz. Genel olarak çok uysal ve uyumlu olan köpeğimizin tek sorunu kapının önünde duran ayakkabıları alıp götürmesi hatta bizi görünce daha da hızlı koşup resmen kaçırması :) Ayrıca sadece erkek kardeşimi ne zaman terlikle yada bağcıklı ayakkabıyla görse hemen ayaklarına sarılıp çekiştirmeye başlıyor. Sözümüzü bu konuda dinletemiyoruz ve sadece kardeşime yapması da ilginç.Dikkatini başka yere çekmek imkansızlaşıyor ve bu arada yanlışlıkla tabi bazen ayağını ufacık dişleyebiliyor. Nasıl çözebiliriz ?
17, Eylül, 2015 Köpek kategorisinde nlcnaridi tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
enerji fazlasını atamayan , yeterli ilgi göremeyen köpeklerde bu tür davranışların görünmesi normal.günlük aktivite miktarınızı arttırın.uzun yürüyüşlere çıkın.oyun zamanınızı arttırın birllikte imlanlarınız doğrultusunda daha çok vakit geçirin. enerjisini atan köpekler bu tür davranışlardan uzaklaşabilir ve geçireceğiniz zamanla aranızdaki bağı arttırabilirsiniz.
23, Eylül, 2015 ByHnD tarafından cevaplandı