Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
golden cinsi köpeğim doğurmadı neden olabilir. 4 ay ooldu bana geleli - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

golden cinsi köpeğim doğurmadı neden olabilir. 4 ay ooldu bana geleli

0 oy
12, Temmuz, 2015 Köpek kategorisinde ardaunver tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

0 oy
yeterli hormonal olgunluğa erişmediyse çiftleşme başarısız olmuştur. illa her çiftleşmede dişi doğuracak diye bir kaide yok.altlarında farklı sebepler aranmalıdır. çiftlerin yaşlarının küçük olması,erkeğin spem kalitesinin düşük olması,dişinin yumurtalıklarında sorun,stres,beslenme,mevsimle şartlar vs.

köpeğinizi kısırlaştırmak en iyisi.etrafta bir sürü sokağa,ormana,barıbağa atılan golden retrıever var.yavruların iyi ailelelere gittiğinine nasıl emin olacaksınız.onlarında sonu sokaklar olabilir.zaten etrafta bu kadar golden varken varolanı üretmek neden !!!!
13, Temmuz, 2015 ByHnD tarafından cevaplandı
0 oy
Şu bilinmelidir ki köpekler insanlar ile bir çok hastalığı birebir yaşarlar. Bu  dişi köpeğinizin üriner yapısındaki fizyolojik sorundan  da kaynaklanabilir , erkek köpeğin sperm kalitesinden de ama elbette detaylı bir muayene bu sorunun cevabını vericektir. Köpeğinizin bakım ve sağlıgı ile ilgili detaylı bilgiler için   www.k9egitimokulu.com      veya    www.istanbulkopekokulu.com      web  sitelerimizdeki makalelerimizden faydalanabilirsiniz.
15, Temmuz, 2015 istanbulkopekokulu tarafından cevaplandı